domowe maseczki na zniszczone włosy

Włosy każdego dnia poddawane są działaniu niekorzystnych czynników zewnętrznych, które osłabiają ich strukturę. Zaliczamy do nich modelowanie, suszenie, prostowanie czy kręcenie. Poza tym, włosom szkodzą również czynniki, takie jak: farbowanie, rozjaśnianie, trwała ondulacja, chlorowana woda oraz promieniowanie słoneczne.

Zniszczone włosy są pozbawione blasku i szorstkie w dotyku. Na pewno wiesz, że dodatkowo trudniej się je układa. Na szczęście istnieją metody, dzięki którym możesz poprawić kondycję i wygląd włosów. W tym celu w cale nie musisz wydawać fortuny w gabinecie fryzjerskim, bo silnie regenerujące maski możesz przygotować w domu!

Papka z żółtka jaja kurzego to jedna z popularnie stosowanych, naturalnych masek do włosów. Wystarczy, że dokładnie rozbełtasz żółtka w miseczce i wetrzesz we włosy. Taką maseczkę należy pozostawić na ich powierzchni przez ok. 30 minut, a następnie obficie spłukać. Dowiedz się, w jaki sposób przygotować również inne domowe maski regenerujące zniszczone włosy!

8 sposobów, aby uzdrowić Twój dom: feng-shui

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie