Chcesz urodzić chłopca? Jedz śniadania bogate w kwasy tłuszczowe

Jak wynika z najnowszych badań, jedzenie śniadania oraz produktów bogatych w kwasy tłuszczowe zwiększa prawdopodobieństwo urodzenia chłopca. Jedzenie ma wpływ na płeć dziecka we wczesnej fazie ciąży.
Z badania wynika, że kobiety, które jadły pełnowartościowe śniadanie, a w swojej diecie zawarły produkty bogate w kwasy tłuszczowe w chwili poczęcia, najprawdopodobniej urodzą chłopca. Z kolei dieta niskotłuszczowa sprzyja urodzeniu dziewczynki.
Dodatkowo spożywanie produktów wysokokalorycznych zwiększa prawdopodobieństwo urodzenia chłopca, podczas gdy produkty uboższe w kalorie mogą spowodować urodzenie dziewczynki – twierdzi dr Cheryl Rosenfeld, z University of Missouri.
Źródło: telegraph.co.uk

Zobacz również: 7 sposobów, aby wychować szczęśliwe dziecko

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Jak długo żyją plemniki? Nadmiar sodu Radość życia "Joga w czasie ciąży i porodu" od Illuminatio Cała prawda o bubble tea 10 powodów, dla których warto pływać Dlaczego tłuszcze nasycone wcale nie są twoim wrogiem? Jak uniknąć 6 przyjacielskich faux pas? Jak kupić dobry rower? Co wiesz o medycynie estetycznej? Słodycze i ich wpływ na organizm Poczucie własnej wartości Dieta śródziemnomorska najlepszą receptą na uśmiech! Stosowanie probiotyków u wcześniaków 10 skutecznych sposobów na ograniczenie wielkości porcji Jak ćwiczyć pośladki na bieżni? Kiedy przespać się z nowym partnerem? Biegaj na zdrowie! Czy warto stosować suplementy diety? Jak zrelaksować stopy w 15 minut? Wykonaj 15-minutowy trening na schodach! Jak zwiększyć ilość spalanych kalorii? Z hemoroidami można walczyć Sprawdź, co powinnaś zabrać na majówkę!