Widok bikini wzbudza nie tylko pożądanie

Sądzisz, że Twój widok w bieliźnie lub skąpym kostiumie kąpielowym wyzwala w mężczyznach pożądanie? Tak, ale nie tylko…

Okazuje się bowiem, że męskie zniecierpliwienie sięga wówczas zenitu. Mężczyźni stają się wówczas tak niecierpliwi, że wyzwala się u nich potrzeba natychmiastowego spełnienia jakiejś zachcianki. Według naukowców z Uniwersytetu w Leuven w Belgii, ochota na seks wywołuje potrzebę zaspokojenia go w inny, aktualnie możliwy sposób. 

Widok kobiety w bikini zwiększa u mężczyzn ochotę na seks, słodycze, pieniądze lub picie.

Mężczyźni biorący udział w eksperymencie — pobudzeni oglądaniem kobiet w bieliźnie, potrzebowali natychmiast zaspokoić swoje zachcianki. Bodźce seksualne wpłynęły między innymi na to, co mężczyźni wybierali na… deser. Jedni preferowali owoc, podczas gdy drudzy zaspokajali potrzebę słodkości czekoladowym ciastkiem:)

I już wiemy jak wzbudzić pożądanie…

Zobacz również: Najlepsze i najgorsze ubrania dla każdego typu sylwetki

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Zdrowie:

Jak długo żyją plemniki? Nadmiar sodu Radość życia "Joga w czasie ciąży i porodu" od Illuminatio Cała prawda o bubble tea 10 powodów, dla których warto pływać Dlaczego tłuszcze nasycone wcale nie są twoim wrogiem? Jak uniknąć 6 przyjacielskich faux pas? Jak kupić dobry rower? Co wiesz o medycynie estetycznej? Słodycze i ich wpływ na organizm Poczucie własnej wartości Dieta śródziemnomorska najlepszą receptą na uśmiech! Stosowanie probiotyków u wcześniaków 10 skutecznych sposobów na ograniczenie wielkości porcji Jak ćwiczyć pośladki na bieżni? Kiedy przespać się z nowym partnerem? Biegaj na zdrowie! Czy warto stosować suplementy diety? Jak zrelaksować stopy w 15 minut? Wykonaj 15-minutowy trening na schodach! Jak zwiększyć ilość spalanych kalorii? Z hemoroidami można walczyć Sprawdź, co powinnaś zabrać na majówkę!