"Schudnij pysznie wiosną i latem" - do wygrania w konkursie

Materiały prasowe

Wiosna i lato to pory roku, które sprzyjają zdrowemu odżywianiu. Świeże warzywa i owoce mają swój niepowtarzalny naturalny smak i zachęcają do ich jedzenia. Jednocześnie zebrane w czasie zimy kilogramy strasznie przeszkadzają, więc mamy większą motywację, by się ich pozbyć zdrowo i pysznie.

Zmiana nawyków żywieniowych z pewnością jest więc bardzo dobrym pomysłem. Dzięki temu poprawi się nasze samopoczucie i wygląd. Wskazówki oraz plan letnich posiłków można znaleźć w książce "Schudnij pysznie wiosną i latem" Magdaleny Makarowskiej od Wydawnictwa Feeria. W książce znajdują się też listy zakupów oraz przepisy.

Teraz pozycja ta jest również do wygrania w konkursie! Wystarczy napisać odpowiedź na pytanie: "Czy wiosna sprzyja odchudzaniu i dlaczego", by wygrać jedną z 5 egzemplarzy!

Zapraszamy do udziału w konkursie, który jest dostępny tutaj.

Zobacz również: 8 sposobów, aby uzdrowić Twój dom: feng-shui

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kuchnia:

Pobierz przepis na pyszne batoniki müsli z otrębami i żurawiną Słodycze - zdrowe czy nie? Poznaj przepis na owoce morza dla początkujących Ile wiemy o zdrowym żywieniu? Jak zdrowo grillować? 2 aromatyczne dania z tymiankiem