Rodzinne miejsca zabaw – poznajcie „Podwórko NIVEA”

Badania pokazują, że polscy rodzice nie spędzają zbyt wiele czasu ze swoimi maluchami w ciągu dnia. Według statystyk mama spędza z dzieckiem średnio 64 minuty dziennie, a tata jedynie 40 minut. To stawia Polskę w niezbyt korzystnym świetle w porównaniu z prowadzącą w rankingu Irlandią. W tym kraju rodzice łącznie spędzają z dzieckiem 220 minut dziennie. W związku z tak niepokojącymi statystykami NIVEA postanowiła ułatwić spędzanie czasu z dziećmi i zorganizować społeczny projekt zatytułowany „Podwórko NIVEA”.

Zdjęcie dziecka / Shutterstock

Artykuł sponsorowany

Już od lutego w Polsce zaczną powstawać niepowtarzalne place zabaw dla całej rodziny. W ten sposób marka NIVEA chce przekonać rodziców, że wspólne oglądanie telewizji czy granie na komputerze to nie najlepszy pomysł na spędzanie wolnego czasu razem. „Podwórko NIVEA” będzie miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wyposażone zarówno w nowoczesne elementy i miejsce na klasyczne zabawy popularne od pokoleń sprawi, że nawet współcześni rodzice będą mogli znów poczuć się jak dzieci. Gra w klasy czy zabawa na trzepaku pozwoli im przenieść się w czasy dzieciństwa i znaleźć wspólny język z najmłodszymi.

Jak sprawić, aby na naszym osiedlu lub w rodzinnej miejscowości powstało „Podwórko NIVEA”? Wystarczy między 1 lutego a 31 maja 2015 roku zachęcić swoją gminę bądź spółdzielnię mieszkaniową do udziału w konkursie marki NIVEA. Formularz zgłoszeniowy powinien zostać dostarczony do Organizatora, jednak przed jego wypełnieniem warto zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie www.nivea.pl/podworko. Oddawanie głosów na wybraną lokalizację będzie odbywać się na specjalnie stworzonej platformie internetowej w dniach 1 kwietnia — 31 maja. 40 lokalizacji, które zdobędą największą ilość głosów zostaną nagrodzone „Podwórkami NIVEA”. Warto wziąć udział w konkursie i podjąć inicjatywę, która zadba wspólne rodzinne spędzanie czasu i budowanie małych społeczności w twojej miejscowości lub na osiedlu.

Zobacz również: 7 sposobów, aby wychować szczęśliwe dziecko

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rodzina:

5 białych produktów, które powinnaś jeść częściej Które wino jest najzdrowsze? Wysokokaloryczne jedzenie też może być zdrowe! Pozycje podczas snu, które cię uzdrowią Zamień kawę na pyszny napój energetyczny! 6 zadziwiających sposobów, w jakie cebula wpływa na skórę i włosy Zielony groszek w diecie dziecka Zobacz, których produktów powinnaś unikać w ciąży Napoje dla kobiety w ciąży Sprawdzone sposoby na zgagę w ciąży Warzywa dla kobiety w ciąży 9 zaskakujących rzeczy, które mogą powodować niepłodność „Dorastanie online” – jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo w sieci? Zobacz, jak budować umiejętności dziecka poprzez zabawę Jak rozmawiać z nastolatkiem? - wskazówki dla rodziców Pełnowartościowe śniadanie to podstawa! Naucz dziecko dyscypliny – sprawdź jak Jak przekonać dziecko do nocnika? Zobacz, jak pomóc dziecku pokonać strach przed lekarzem Naturalne sposoby na ból brzuszka u dziecka Sprawdzone sposoby na poranne mdłości w ciąży Skuteczne sposoby na ból pleców w ciąży Jak skutecznie schudnąć po ciąży? Podsumowanie kampanii i konkursu "Położna na medal"

Popularne w tym tygodniu:

Rozszerzanie diety niemowląt – poznaj fakty i mity