Poznaj rewolucyjną dietę, dzięki której można stracić 7 kilogramów w ciągu 7 dni!

Siedzący tryb życia, niedostateczna ilość ruchu oraz niezdrowa dieta – to czynniki, które przyczyniają się do powstania nadwagi czy otyłości. Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Ułatwi ci to jedna z najnowszych diet zwana GM, czyli General Motors.

Ten artykuł ma 2 strony:

Kto może stosować dietę GM?

Dieta ta może być stosowana przez osoby w różnym wieku. Szokujące jest to, że można na niej stracić 4–7 kg w ciągu tygodnia. Miliony osób dzielą się korzyściami wynikającymi ze stosowania tej diety. Na czym polega dieta General Motors?

Pierwszy dzień diety

Jest to tygodniowy plan żywieniowy, zróżnicowany w zależności od danego dnia. Pierwszego dnia możesz spożywać dowolne owoce z wyjątkiem bananów. Poza tym powinnaś wypić ok. 8–12 szklanek wody mineralnej. Co najlepsze, w tym dniu wcale nie odczuwasz głodu.

Drugi dzień diety

Drugiego dnia możesz jeść dowolne warzywa bez żadnych ograniczeń! Mogą one być surowe, gotowane lub przyrządzone na parze. W porze I i II śniadania dopuszczalne są nawet ziemniaki. Poza tym, konieczne jest również przyjmowanie dużej ilości płynów.

Trzeci dzień diety

Trzeciego dnia łączysz owoce z warzywami – w tym dniu również nie obowiązują żadne ograniczenia. Jedyne czego powinnaś unikać to banany i ziemniaki.

Zobacz również: 8 sposobów, aby uzdrowić Twój dom: feng-shui

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Zdrowie:

Poznaj cudowne właściwości soku z aloesu! Dlaczego warto go pić? Bliska twojemu sercu osoba ma depresję świąteczną? Dowiedz się, jak możesz jej pomóc! Czy znasz te skuteczne, naturalne sposoby na zwalczenie poświątecznej niestrawności? Zaczynasz przygodę z liczeniem kalorii? Poznaj listę 7 produktów poniżej 100 kalorii! Marzysz o zgrabnej sylwetce? Oto lista produktów, które musisz wprowadzić do diety! Naucz się języka miłości, czyli jak odczytywać sygnały wysyłane przez płeć przeciwną! 10 pozornie niezdrowych pokarmów, które wcale ci nie szkodzą! Poznaj 6 niebywałych korzyści niesionych przez yerba mate! 4 skuteczne sposoby, dzięki którym na długo zachowasz zdrowie zębów Nadmiar tłuszczyku na biodrach odbiera ci dobry nastrój? Dowiedz się, jak zwalczyć uporczywą tkankę tłuszczową! Czy sama woda wystarczy, aby nawodnić organizm po treningu? Sprawdź, jak ustrzec się przed odwodnieniem! Cierpisz na bezsenność przez chrapiącego męża? Dowiedz się, jak w prosty sposób zapobiec jego dolegliwości 6 praktycznych wskazówek, dzięki którym stworzysz dla siebie odpowiedni plan żywieniowy! 6 zaskakujących znaków świadczących o tym, że się przejadasz... i wcale nie chodzi o nadwagę Zastąp antybiotyki czarnym pieprzem! Zobacz 4 niezwykłe możliwości wykorzystania tej przyprawy do celów zdrowotnych 6 typowych zachowań, które uważasz za szkodliwe, a wcale takie nie są! Sposoby na niejadka CO JEŚĆ, ABY POPRAWIĆ SOBIE NASTRÓJ? SUBSTANCJE PRZYSPIESZAJĄCE ODCHUDZANIE 4 sprawdzone sposoby, dzięki którym zwalczysz zły nastrój! Marzysz o zgrabnych nogach? Zobacz efektywne ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud! 3 produkty obniżające libido, czyli czego unikać, aby cieszyć się udanym życiem seksualnym! Czy będąc w związku możesz zrujnować własne zdrowie? Poznaj 4 sprawdzone sposoby na złagodzenie bólu gardła w naturalny sposób