10 przedmiotów codziennego użytku, których używasz źle... Sprawdź, jak znaleźć dla nich lepsze zastosowanie

Te przedmioty na pewno posiadasz w domu. Jednak zapewne znasz tylko jedno ich przeznaczenie. A mogą zostać wykorzystane do wielu czynności, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie, a także umożliwiają zaprowadzenie ładu i porządku w domu. Zobacz, jak w kreatywny sposób zastosować przedmioty codziennego użytku.

Ten artykuł ma 5 stron:

Karteczki samoprzylepne

Zanim wyrzucisz zapisaną karteczkę, przesuń samoprzylepną część pomiędzy klawiszami klawiatury. W ten sposób dokładnie zbierzesz okruchy i brud z tych trudno dostępnych miejsc.

Łyżeczka

Łyżeczka ma wiele zastosowań w kuchni. Na pewno nie wiedziałaś jednak, że po posiekaniu cebuli lub czosnku posłuży ci ona do zlikwidowania intensywnego zapachu dłoni. Wystarczy pocierać palcami łyżeczkę ze stali nierdzewnej pod bieżącą wodą.

Zobacz również: Sprawdzone sposoby na szybkie spalanie kalorii

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Dom:

5 największych błędów jakie popełniasz sprzątając, czyli jak w końcu wygrać wojnę z kurzem! Zasłony, żaluzje czy rolety? Poznaj najlepsze pomysły na dekorację okien! Nie masz pomysłu na aranżację salonu? Zobacz, jak modnie i wygodnie urządzić pokój dzienny! 6 rzeczy, o których wiedzą tylko nałogowi dekoratorzy domu, czyli jak nadać wnętrzu duszę? 4 praktyczne wskazówki, które ułatwią ci wybór najlepszej sofy do salonu Kochasz zwierzęta, ale dokucza ci nieprzyjemny zapach związany z ich obecnością w domu? Dowiedz się, jak temu zaradzić! Marzysz o zmianie wystroju domu? Poznaj 4 praktyczne wskazówki dotyczące malowania ścian! Poznaj 3 sprawdzone sposoby na doprowadzenie starego dywanu do czystości Jak wyczyścić podłogę pod lodówką? Poznaj ten i 2 inne sposoby na doprowadzenie domu do perfekcyjnej czystości Twoje szafki kuchenne są przepełnione? Poznaj sprawdzone sposoby na wygospodarowanie miejsca w małej kuchni Poznaj 3 kosztowne błędy związane z posiadaniem samochodu Papier możesz wykorzystać do innych czynności niż pisanie. Poznaj 3 zaskakujące zastosowania kartki papieru Cukier przyda ci się nie tylko do słodzenia. Jak w kreatywny sposób wykorzystać go w gospodarstwie domowym? 4 zaskakujące zastosowania coli. Będziesz zszokowana! Ocet wykorzystać możesz nie tylko w kuchni. W czym pomoże perfekcyjnej pani domu? Chcesz uczynić sypialniane wnętrze bardziej romantycznym? Przygotuj piękną dekorację na świecę! Zaskakujące sposoby na wykorzystanie piłeczki golfowej w domowym zaciszu Koniec z bałaganem! Porządki jeszcze nigdy nie były tak proste Będziesz w szoku, do czego można wykorzystać cebulę! I nie ma to nic wspólnego z jedzeniem… Koniec ze szkodliwą chemią! Zastąp ją naturalnymi produktami czyszczącymi! Uważaj! Te produkty domowego użytku są siedliskiem bakterii! Znów nie możesz znaleźć ulubionych kolczyków? Przygotuj własny organizer na biżuterię! Pozbądź się nieprzyjemnego zapachu z odzieży w kreatywny sposób Sztuka feng shui, czyli jaki kolor wnętrza przyniesie ci bogactwo!