Pomóż stworzyć bożonarodzeniową choinkę z klocków LEGO®!

22 listopada w łódzkiej Manufakturze wszyscy mniejsi i więksi fani klasycznych klocków będą mogli udekorować bożonarodzeniowe drzewko ozdobami stworzonymi... z LEGO. Choinka mierzyć będzie blisko 6 metrów i powstanie z 200 000 klocków. Dowiedz się więcej o tym unikalnym wydarzeniu!

Zdj. materiały prasowe

Ozdoby stworzone z klasycznych klocków wezmą udział w konkursie na najciekawszą ozdobę świąteczną. Najbardziej oryginalne propozycje zostaną nagrodzone zestawami klocków LEGO. Dodatkowo od 2 do 22 listopada w łódzkich sklepach Smyk trwać będzie specjalna promocja – do wszystkich produktów LEGO za minimum 19,99 zł dołączane będą zestawy do tworzenia bombek z klocków.

Oprócz projektowania bombek i dekoracji na choinkę, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnego budowania z klocków oraz udać się do strefy foto, gdzie zostaną wykonane i wydrukowane ich zdjęcia z własnoręcznie stworzonymi bombkami. Pod koniec pełnego wrażeń dnia na choince zapłoną światełka.

Swoje ozdoby choinkowe można fotografować i umieszczać w świątecznej galerii na www.LEGOchoinka.pl.

Zobacz również: 7 sposobów, aby wychować szczęśliwe dziecko

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rodzina:

5 białych produktów, które powinnaś jeść częściej Które wino jest najzdrowsze? Wysokokaloryczne jedzenie też może być zdrowe! Pozycje podczas snu, które cię uzdrowią Zamień kawę na pyszny napój energetyczny! Zielony groszek w diecie dziecka Ikea ożywia dziecięce marzenia! Zachęć dziecko do udziału w akcji i pomóż najbiedniejszym maluchom! Odkryj setki zabaw z klockami, które zainteresują twoje dziecko Poznaj 7 zaskakująco prostych czynności, które wzmocnią odporność twojego dziecka! Czy wiesz, jak pomóc dziecku przy infekcjach pokarmowych? 3 zadziwiające możliwości wykorzystania mleka matki 4 błędy, które popełniasz, wożąc dziecko samochodem 18 listopada Myszka Miki obchodzi 86 urodziny. Zobacz, ile wiesz o tym ponadczasowym ulubieńcu dzieci na całym świecie! 7 pomysłów na kreatywną zabawę jesienią, czyli jak pokonać nudę! 8 rzeczy, których nie powinnaś mówić kobiecie bezskutecznie starającej się o dziecko! 7 najbardziej szokujących różnic pomiędzy porodem w filmach i w rzeczywistości. Wiesz, czego się spodziewać? "Bezpieczny, bo widoczny" - przekonaj się, jak wielkie znaczenie ma noszenie przez dziecko odzieży i obuwia odblaskowego Zaczęłaś już myśleć nad prezentem gwiazdkowym dla dziecka? Jego wybór jeszcze nigdy nie był tak prosty! Poznaj 10 akcesoriów dziecięcych, które wybawią cię w kryzysowych sytuacjach podczas podróży! Co lepiej mieć w aucie? Czy pobieranie krwi pępowinowej jest etyczne? Czy miłość rodzicielska przychodzi z czasem? Macierzyństwo jest trudne, ale też piękne! Najcenniejsze gadżety dla świeżo upieczonej mamy Czy wiesz, jak wpłynąć na inteligencję swojego dziecka? Dołącz do społeczności "Super Mam" i pokaż, dlaczego ty też nią jesteś!