Publikacja "Zadbaj o serce"

29 września jest Światowy Dzień Serca. W związku z tym dziennik Metro zaprasza do zapoznania się z dodatkiem "Zadbaj o serce".

Okazuje się, że ludzie najczęściej umierają na skutek chorób układu sercowo-naczyniowego. Właśnie z tego powodu niezwykle istotne jest wczesne wykrycie chorób serca oraz układu krążenie. Jeśli zaczniemy leczenie we wczesnym stadium, rzadziej wystepują powikłania, a samo leczenie jest skuteczniejsze.

Z okazji Światowego Dnia Serca w dzienniku Metro będzie dostępna publikacja "Zadbaj o serce" wydana z ramienia wydawnictwa Medical Media Solutions..

Publikację można również pobrać w wersji elektronicznej ze strony internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkiem.

Zobacz również: Sprawdzone sposoby na szybkie spalanie kalorii

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Jak długo żyją plemniki? Zdrowa żywność może ci zaszkodzić! Poznaj 4 bomby witaminowe, których nie powinnaś jeść w nadmiarze! Badacze alarmują – alkohol może zaszkodzić twoim okolicom intymnym! Poznaj tę kontrowersyjną metodę na uzyskanie piekielnie zgrabnej sylwetki! Jedząc to, będziesz zdrowsza i unikniesz częstych wizyt u lekarza! Pielęgnacja stóp w przypadku zespołu stopy cukrzycowej Cel jest cierpieniem Oddzielenie myślenia i chcenia od działania Brzuszki nie dadzą ci sześciopaku! Poznaj najczęściej powtarzane treningowe mity, w które wierzy większość z nas! 10 sposobów na zrujnowanie odporności, czyli jak ustrzec się przed przeziębieniem Kobiety wolą normalnych facetów niż prawdziwe „ciasteczka”? Poznaj niespodziewane wyniki badań! Odchudzanie i miłość do słodyczy nie muszą się wykluczać! Te desery możesz jeść na diecie! Naukowcy są jednogłośni – ten zielony przysmak poprawi twoje zdrowie! Najdziwniejsze fobie na świecie, czyli co nas przeraża Skuteczne sposoby, które skłonią cię do porannych ćwiczeń W czasie okresu nie powinnaś pływać ani uprawiać seksu? Poznaj najdziwniejsze przesądy na temat miesiączki! 8 najczęstszych rodzajów selfie. Co mówi o tobie twoje zdjęcie? Dobra flora bakteryjna Obalamy związkowe mity! Przekonaj się, jak wzmocnić więź z partnerem! Czy botoks jest niebezpieczny dla zdrowia? Chcesz mieć sylwetkę Cameron Diaz? Zobacz, jak ćwiczy i odżywia się gwiazda! Rak to nie wyrok. One sobie z nim poradziły! Pozbądź się tkanki tłuszczowej bez konieczności wykonywania ćwiczeń! Czy parabeny zawarte w kosmetykach są groźne dla zdrowia?