Poznaj główny powód, dla którego kobiety zdradzają!

Wydaje ci się, że małżeństwa, w których jeden z partnerów zdradza, nie przetrwają próby czasu? Z ostatniej analizy wynika, że pomimo poczucia szczęścia w związku, wiele osób wciąż dopuszcza się skoku w bok. Uczestniczki badania, które zdradzały mężów, nie chciały ich opuszczać. Dlaczego więc decydowały się na tak radykalny krok?

Zdjęcie pary w łóżku / Shutterstock

Okazuje się, że 67% ankietowanych zdradziło męża, ponieważ poszukiwało namiętności. Dlaczego namiętność współmałżonków im nie wystarczała? Jak tłumaczą specjaliści z Uniwersytetu w Winchester, z czasem seks uprawiany wciąż z tą samą osobą staje się nudny. Kolejnym powodem tej sytuacji jest fakt, że wiele par nie potrafi rozmawiać o seksie. A jeżeli nie powiesz partnerowi, jak może cię zadowolić, nie zrobi tego w 100%.

Czy dla ciebie seks jest tematem tabu?

Zobacz również: Produkty, które powinny być zawsze na talerzu razem

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Jak długo żyją plemniki? 7 osób, których każda z nas potrzebuje w swoim życiu Czy w sypialni jesteśmy powściągliwi? Poznaj wyniki ostatniego raportu na temat seksualności Polaków! Jak wyglądać modnie w czasie treningu? Zobacz najnowszą kolekcję ubrań sportowych Reebok! Popraw swoje zdrowie, jedząc sałatki Poznaj niezwykły wpływ błonnika na układ pokarmowy Po czym poznać związek bez przyszłości? Poradnia laktacyjna na forum ŹRÓDŁO BIAŁKA W DIECIE NIE ZAPOMINAJ O PRAWIDŁOWYM NAWODNIENIU ORGANIZMU Jak Polacy radzą sobie z kacem? Poznaj produkty spożywcze, które ułatwią ci zasypianie Cycle chic, czyli najpopularniejsze rowery wśród Polaków Uzyskaj zgrabne nogi w 10 minut! Konkurs z firmą Medela Karmienie piersią - porady laktacyjne 8 naturalnych sposobów na nieprzyjemny oddech Jak wybrać najlepsze buty do biegania? Zielona herbata poprawi twoje zdrowie! Mój świat, mój kryzys Wypróbowana dieta na płaski brzuch 4 powody, dla których warto jeść miód Wykonaj 20-minutowy trening na całe ciało i ciesz się szczupłą sylwetką! Wszystko, co powinnaś wiedzieć o rybach w diecie