Zmywarka do ciała

Z czym Ci się kojarzy słowo "zmywarka"? Pewnie tak samo jak i mnie — z brudnymi naczyniami, których żadnemu domownikowi nie chce się myć. Ale od dziś możesz mieć zupełnie inne skojarzenie — ze zmywarką do ciała.

Lenistwo to bardzo zły nawyk i zmywarka do ciała to już zdecydowana przesada. Oczywiście można tego użyć w innych celach (np. mycie niepełnosprawnych), ale funkcje raczej nie skazują na to, żeby taki był zamiar producenta… luksus, luksus i jeszcze raz luksus!

Avant’s Santelubain 999 ma kilka talentów. Przede wszystkim, w zupełnie automatyczny sposób potrafi wyczyścić całe ciało, a nawet włosy (szczerze, to nie wiem co robi ta kobieta na zdjęciu skoro producent twierdzi, że jego produkt potrafi zrobić to sam). Przeprowadza aromaterapię, terapię dźwiękową, nakłada balsam na ciało i odżywcze wodorosty.

Mówiąc krótko — totalny wypas! Obawiam się jednak, że to luksus tylko dla najbogatszych. S fajnie byłoby sobie tak poleżeć…

źródło: Damian, Gadżetomania

Zobacz również: 8 sposobów, aby uzdrowić Twój dom: feng-shui

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Dom:

Aplikacja na zdrowie Chcesz czuć się bezpiecznie we własnym domu? Rozwiń zdolności ruchowe swojego dziecka Cenisz sobie komfort i wygodę? Sprawdź, dlaczego wielkość samochodu ma znaczenie Telefon, który spełni twoje oczekiwania Sprzęt domowy Używany laptop Projekt Gutenberg Agent 007 Jak poprawić wygląd? Drewniany rower Gra dla kobiet Drukarka 3D Miniklawiatura Tanie laptopy Gadżety kuchenne Modem bezprzewodowy Akcesoria do kuchni Oryginalna koszulka Laptop do 3000 Kontroler PC Zegarek na rękę Rower turystyczny Nowoczesne lampy sufitowe