Naucz się swojego snu

Firma Zeo zaprezentowała bardzo ciekawy gadżet, który w wolnym tłumaczeniu został nazwany Personalnym Trenerem Snu (Personal Sleep Coach). Pomaga on lepiej zrozumieć sen i tym samym uczy, jak dobrze w nocy wypocząć. Przydałoby Ci się, prawda?

Urządzenie składa się z trzech rzeczy - opaski na nadgarstek (na zdjęciu), opaski na czoło i ekranu, który wyświetla wszystkie informacje. Zebrane dane można przeanalizować następnego dnia rano, a nawet wysłać je na specjalną stronę. Obie opaski korzystają z sensorów, które odczytują wszelkie potrzebne parametry.

Urządzenie kosztuje 399$.

źródło: Damian, Gadżetomania

Zobacz również: 7 sposobów, aby wychować szczęśliwe dziecko

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Dom:

Aplikacja na zdrowie Chcesz czuć się bezpiecznie we własnym domu? Rozwiń zdolności ruchowe swojego dziecka Cenisz sobie komfort i wygodę? Sprawdź, dlaczego wielkość samochodu ma znaczenie Telefon, który spełni twoje oczekiwania Sprzęt domowy Używany laptop Projekt Gutenberg Agent 007 Jak poprawić wygląd? Drewniany rower Gra dla kobiet Drukarka 3D Miniklawiatura Tanie laptopy Gadżety kuchenne Modem bezprzewodowy Akcesoria do kuchni Oryginalna koszulka Laptop do 3000 Kontroler PC Zegarek na rękę Rower turystyczny Nowoczesne lampy sufitowe