3 sposoby na zgrabną sylwetkę

Jeśli nie masz ekstragotówki, aby co miesiąc płacić za siłownię, do której, powiedzmy to szczerze, zaglądasz rzadko, to pomyśl o nieodpłatnej formie aktywności fizycznej. Gwarantujemy, że skutkuje tak samo, jak ćwiczenia na maszynach. Nasze propozycje to:

1. Schody. Za darmo. Przebiegnij się po nich kilka razy dziennie i nie czekaj na windę. Szybko dostrzeżesz efekty.

2. Zainwestuj w skakankę z wbudowanym w rączkę licznikiem. Kosztuje tylko 12 zł (więcej informacji o skakance: jejgadzety.pl). Poskacz sobie dziennie przez kilkanaście minut, a szybko zauważysz poprawę kondycji. Wzmocnią się również mięśnie nóg i zrzucisz trochę kilogramów.

3. Kup lub wypożycz DVD. Zależnie od gustów. Może być program ćwiczeń od Jane Fondy lub Cindy Crawford. Poćwicz sumiennie dwa lub trzy razy w tygodniu i po miesiącu podziwiaj efekty!

Zobacz również: Najlepsze i najgorsze ubrania dla każdego typu sylwetki

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Jak długo żyją plemniki? Nadmiar sodu Radość życia "Joga w czasie ciąży i porodu" od Illuminatio Cała prawda o bubble tea 10 powodów, dla których warto pływać Dlaczego tłuszcze nasycone wcale nie są twoim wrogiem? Jak uniknąć 6 przyjacielskich faux pas? Jak kupić dobry rower? Co wiesz o medycynie estetycznej? Słodycze i ich wpływ na organizm Poczucie własnej wartości Dieta śródziemnomorska najlepszą receptą na uśmiech! Stosowanie probiotyków u wcześniaków 10 skutecznych sposobów na ograniczenie wielkości porcji Jak ćwiczyć pośladki na bieżni? Kiedy przespać się z nowym partnerem? Biegaj na zdrowie! Czy warto stosować suplementy diety? Jak zrelaksować stopy w 15 minut? Wykonaj 15-minutowy trening na schodach! Jak zwiększyć ilość spalanych kalorii? Z hemoroidami można walczyć Sprawdź, co powinnaś zabrać na majówkę!