Przydatne nożyczki do ziół

W kuchni na każdym kroku istnieje niebezpieczeństwo skaleczenia się ostrymi narzędziami, takimi jak różnorakie noże, których na pewno macie mnóstwo, tłuczki do mięsa czy inne… A, jak wiadomo. bezpieczeństwo to rzecz pierwszorzędna. Dlatego tez trzeba bardzo uważać na wszystkie ostre rzeczy, zwłaszcza przy drobnym siekaniu ziół, np. szczypiorku.

Właśnie dlatego ktoś pomysłowy stwierdził, ze przecież taka rzecz jak szczypiorek może być siekana… nożyczkami.

Zioła będą na pewno drobno posiekane, a nożyczki wystarczy wrzucić później pod bieżącą wodę i chwila moment będą umyte.

Dzięki tym nożyczkom pobijesz rekord w siekaniu wszystkich kuchennych ziół, a co za tym idzie, zaoszczędzisz trochę czasu.

Same pozytywy.

Można je nabyć za 11 dolarów w tym sklepie internetowym.

Zobacz również: 7 sposobów, aby wychować szczęśliwe dziecko

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Dom:

Aplikacja na zdrowie Chcesz czuć się bezpiecznie we własnym domu? Rozwiń zdolności ruchowe swojego dziecka Cenisz sobie komfort i wygodę? Sprawdź, dlaczego wielkość samochodu ma znaczenie Telefon, który spełni twoje oczekiwania Sprzęt domowy Używany laptop Projekt Gutenberg Agent 007 Jak poprawić wygląd? Drewniany rower Gra dla kobiet Drukarka 3D Miniklawiatura Tanie laptopy Gadżety kuchenne Modem bezprzewodowy Akcesoria do kuchni Oryginalna koszulka Laptop do 3000 Kontroler PC Zegarek na rękę Rower turystyczny Nowoczesne lampy sufitowe