Dla kogo szybki zabieg odmładzający z krwi

Coraz popularniejszy, również w Polsce, staje się Regeneris. Efekty są widoczne zaraz po zabiegu i utrzymują się przez kilka tygodni. Na ten odmładzający zabieg najlepiej zdecydować się przed ważną imprezą. Poprawia urodę, stan skóry, samopoczucie i nie polega na wstrzykiwaniu żadnych obcych ciału preparatów.

Regeneris tym różni się od botkosu czy mezoterapii, że pod skórę twarzy nie wstrzykuje się chemicznych upiększaczy tylko… krew pacjentki.  Brzmi przerażająco, ale w efekcie ten zabieg pobudzający odnowę skóry jest bezpieczny i nie aż tak bardzo skomplikowany. Wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej polega na tym, że najpierw pobiera się krew pacjentki. Dokładnie tak samo jak podczas badań okresowych. Następnie krew zostaje odwirowana. Dzięki temu na dno probówki opadają białe i czerwone ciałka krwi, a na powierzchnię wypływają krwinki krwi. To z nich lekarz zrobi użytek. Zawierają one bowiem czynnik wzrostu, nasz naturalny odmładzacz pobudzający fibroblasty do produkcji kolagenu, który z wiekiem tracimy. Krwinki krwi aktywują również komórki macierzyste, wspomagają tworzenie naczyń krwionośnych. Osocze z czynnikami wzrostu lekarz — podobnie jak podczas botoksu — wstrzykuje w skórę twarzy. Nakłuwanie może trwać do 10 minut. Po zabiegu w miejscach zastrzyków mogą pojawić się siniaki.

Efekty są widoczne następnego dnia i powinny się utrzymywać do trzech tygodni. Lekarze zalecają, aby zabieg robić trzy razy w roku, co miesiąc. Dzięki temu przedłuży się efekt Regeneris nawet do sześciu miesięcy. Zabieg kosztuje około 800 złotych.

Zobacz również: Sprawdzone sposoby na szybkie spalanie kalorii

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Jak długo żyją plemniki? Nadmiar sodu Radość życia "Joga w czasie ciąży i porodu" od Illuminatio Cała prawda o bubble tea 10 powodów, dla których warto pływać Dlaczego tłuszcze nasycone wcale nie są twoim wrogiem? Jak uniknąć 6 przyjacielskich faux pas? Jak kupić dobry rower? Co wiesz o medycynie estetycznej? Słodycze i ich wpływ na organizm Poczucie własnej wartości Dieta śródziemnomorska najlepszą receptą na uśmiech! Stosowanie probiotyków u wcześniaków 10 skutecznych sposobów na ograniczenie wielkości porcji Jak ćwiczyć pośladki na bieżni? Kiedy przespać się z nowym partnerem? Biegaj na zdrowie! Czy warto stosować suplementy diety? Jak zrelaksować stopy w 15 minut? Wykonaj 15-minutowy trening na schodach! Jak zwiększyć ilość spalanych kalorii? Z hemoroidami można walczyć Sprawdź, co powinnaś zabrać na majówkę!