Wirtualna zabawa – dopasuj sobie fryzurę

Z doborem odpowiedniej fryzury często mamy kłopot. Bez porady fryzjera, lub stylisty i działając na własną rękę (np. inspirując się uczesaniami gwiazd), często nie trudno o niewłaściwy wybór, który nie tylko nie doda nam atrakcyjności, a do tego jedynie zaszkodzi. I tu z pomocą przychodzi np. Virtual Hairstyle, który podpowie nam, w jakim uczesaniu i jakiej długości włosów będziemy wyglądać najlepiej.

Pamiętacie dodawane czasem do gazet kobiecych szablony z fryzurami i wyciętym miejscem na twarz, pod które podkładało się nasze zdjęcie, by sprawdzić w jakim uczesaniu byłoby nam do twarzy? Przyznam Wam się szczerze, że ja uwielbiałam się tym bawić (chyba zresztą jak każda mała dziewczynka). Dziś technologia wybiegając naprzeciw takim potrzebom tworzy wirtualne programy, które powalają na dokładnie to samo, ale oferując nam funkcjonalne narzędzia, dzięki którym możemy bardzo precyzyjnie dopasować fryzurę do kształtu twarzy z fotki, a do tego zobaczyć, jakby wyglądała w innym kolorze, czy długości.
Jednym z takich komputerowych programów jest właśnie Virutal Hairstyle, który pozwala nam na precyzyjne wybranie tej najodpowiedniejszej dla nas stylizacji. Mało tego! Możemy tu także zobaczyć jak w konkretnych fryzurach wyglądałyby gwiazdy!
Plusy: możemy trochę poeksperymentować z fryzurami i dowiedzieć się, w jakim uczesaniu wyglądamy najlepiej, a poza tym takie „przymiarki” to masa frajdy!
Program znajdziecie na stronie ukhairdressers.com
Życzę miłej zabawy!

Zobacz również: 7 sposobów, aby wychować szczęśliwe dziecko

Podziel się:

Przeczytaj także: