Ćwiczenia na jędrne piersi

Biust. Nasza broń kobieca? Poniekąd pewnie tak. Może dlatego kobiety na całym świecie oszalały na jego punkcie, głównie za sprawą lansowania mody na powiększanie piersi, lub chirurgiczne korygowanie ich kształtu. Tylko czy trzeba zaraz iść pod skalpel, jeśli chcemy mieć jędrny, ponętnie wyglądający biust? Wcale nie!

Kilka odpowiednio zaprogramowanych ćwiczeń pomoże nam krok po kroku, i dzień po dniu sprawiać, aby nasze piersinabierały wymaganej elastyczności, stały się ładnie podkreślone, lekko uniesione, a co najważniejsze – jędrne. Mówi się nawet, że ćwiczenia z zastosowaniem hantli pomagają ładnie „rzeźbić” biust sprawiając, że staje się on większy. Dzieje się tak dlatego, że poświęcając czas na intensywny trening, budujemy w obszarze klatki piersiowej mięśnie, więc automatycznie nasz biust zadaje się być większy. Natomiast wybierając proste ćwiczenia, nie obfitujące tak bardzo w trening wytrzymałościowy z obciążeniem, możemy także w bardzo prosty sposób ukształtować nasz biust, jak tylko chcemy, np. wykonując ćwiczenia na biust zwane „motylkiem” lub robiąc damskie pompki.
Jak to zrobić pokazuje prezentowany filmik, wzbogacony o komentarz trenera. Mam nadzieję, że pomoże on Wam w nauce i zachęci do pracy nad pięknym biustem!
Powodzenia!

Zobacz również: 8 sposobów, aby uzdrowić Twój dom: feng-shui

Podziel się:

Przeczytaj także: