Łóżkowe igraszki zbawienne dla zdrowia i urody

Ćwiczenie mięśni Kegla to jedna z metod pomagających wzmocnić doznania kobiety podczas stosunku. Jednak lepszy seks można też osiągnąć poprawiając ogólną sprawność fizyczną i poprzez wyćwiczenie poszczególnych partii mięśni.

Przy intensywnym współżyciu towarzyszyć nam może zadyszka, brak tchu i zmęczenie. Szczególnie wśród osób słabo wysportowanych, które szybciej się męczą. Tym samym nie pozwalają sobie na bardziej zaawansowany seks, który wymaga więcej sprawności, ale może też sprawić dodatkową przyjemność.
Podstawą zwiększonej przyjemności jest ćwiczenie mięśni Kegla. Nie są to skomplikowane ćwiczenia, można je wykonywać nawet będąc w pracy. Po kilku dniach ćwiczeń można odczuć wymierne rezultaty. Oprócz mięśni Kegla warto ćwiczyć także mięśnie pośladków i ud. Większa sprawność tych partii ciała sprawi, że będziemy mogli pozwolić sobie na odkrywanie nowych pozycji seksualnych.
Ale to nie wszystko. Ogólna sprawność fizyczna wyzwala w kobietach pewność siebie. Prowadząc aktywny tryb życia czujemy się atrakcyjniejsze, dzięki czemu takie jesteśmy również w oczach partnerów. Akceptujemy siebie i potrafimy cieszyć się własnym ciałem.To z kolei wyzwala dodatkowe zasoby pozytywnej energii oraz chęci na seksualne zabawy.

Zobacz również: Najlepsze i najgorsze ubrania dla każdego typu sylwetki

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze