Słuchawki do spania

Chciałabyś zasypiać przy muzyce, ale Twój wybranek serca nie przepada za „zakłóceniami harmonicznymi”? Masz tendencję do zasypiania ze swoją „empetrójką” w pociągu, a kiedy się budzisz, słuchawki boleśnie wbijają Ci się w ucho? Nie lubisz słuchawek dousznych, a nauszne zimą nie mieszczą się pod czapkę? Rozwiązaniem mogą być słuchawki do spania – w formie opaski na głowę.

Sleep Phones to wygodne w noszeniu słuchawki, z którymi można bezpiecznie spać – nic nas nie gniecie i nic się w nocy nie połamie. Wystarczy tylko połączyć kabelek z naszym telefonem bądź odtwarzaczem mp3 i można bezpiecznie zasypiać przy dźwiękach muzyki, nie przeszkadzając nikomu w pomieszczeniu. Opaska wykonana jest z miłego w dotyku polarku ale świetnie – zdaniem producenta – przepuszcza dźwięk wprost do naszego ucha.
Plusem słuchawek do spania jest jeszcze jedna rzecz- możesz dzięki nim odgrodzić się od dziwacznych dźwięków pochrapywania, które wydaje z siebie Twój partner. Przydałby się tylko jakiś bardziej kobiecy kolor, nieprawdaż?
Słuchawki oferowane są przez sklep ThinkGeek w cenie 40$.

Zobacz również: 7 sposobów, aby wychować szczęśliwe dziecko

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze