Słuchawki do spania

Chciałabyś zasypiać przy muzyce, ale Twój wybranek serca nie przepada za „zakłóceniami harmonicznymi”? Masz tendencję do zasypiania ze swoją „empetrójką” w pociągu, a kiedy się budzisz, słuchawki boleśnie wbijają Ci się w ucho? Nie lubisz słuchawek dousznych, a nauszne zimą nie mieszczą się pod czapkę? Rozwiązaniem mogą być słuchawki do spania – w formie opaski na głowę.

Sleep Phones to wygodne w noszeniu słuchawki, z którymi można bezpiecznie spać – nic nas nie gniecie i nic się w nocy nie połamie. Wystarczy tylko połączyć kabelek z naszym telefonem bądź odtwarzaczem mp3 i można bezpiecznie zasypiać przy dźwiękach muzyki, nie przeszkadzając nikomu w pomieszczeniu. Opaska wykonana jest z miłego w dotyku polarku ale świetnie – zdaniem producenta – przepuszcza dźwięk wprost do naszego ucha.
Plusem słuchawek do spania jest jeszcze jedna rzecz- możesz dzięki nim odgrodzić się od dziwacznych dźwięków pochrapywania, które wydaje z siebie Twój partner. Przydałby się tylko jakiś bardziej kobiecy kolor, nieprawdaż?
Słuchawki oferowane są przez sklep ThinkGeek w cenie 40$.

Zobacz również: Produkty, które powinny być zawsze na talerzu razem

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Dom:

Aplikacja na zdrowie Chcesz czuć się bezpiecznie we własnym domu? Rozwiń zdolności ruchowe swojego dziecka Cenisz sobie komfort i wygodę? Sprawdź, dlaczego wielkość samochodu ma znaczenie Telefon, który spełni twoje oczekiwania Sprzęt domowy Używany laptop Projekt Gutenberg Agent 007 Jak poprawić wygląd? Drewniany rower Gra dla kobiet Drukarka 3D Miniklawiatura Tanie laptopy Gadżety kuchenne Modem bezprzewodowy Akcesoria do kuchni Oryginalna koszulka Laptop do 3000 Kontroler PC Zegarek na rękę Rower turystyczny Nowoczesne lampy sufitowe