Jak zmniejszyć biust?

Mały biust — mały kłopot, duży biust — duży kłopot. Nie możesz go już znieść, twoje piersi w rozmiarze E cię zawstydzają, bo gdziekolwiek byś nie poszła ludzie patrzą tylko na nie. Chciałabyś je ukryć, by mężczyźni w końcu zaczęli zaglądać ci w oczy? Możesz to zrobić i nie proponuję wcale operacji. Co powiesz na optyczne zmniejszanie biustu? Sprawdź jak zejść dwa rozmiary w dół.

Krok 1
Kup odpowiedni stanik. Piersi nie mogą z niego wypływać. Jeśli nie wiesz jak wybrać biustonosz poproś ekspedientkę o pomoc.

Krok 2
Odsłoń dekolt. Pozwalając sobie na głębokie wcięcie, oddzielisz klatkę piersiową od podbródka, wydłużając jednocześnie szyję.

Krok 3
Wzorzysty dekolt w serek zmniejszy optycznie piersi. Pomóc może również łańcuszek z podłużnymi przywieszkami.

Krok 4
Zmniejszanie piersi umożliwią też bluzki i sweterki kopertowe. Jeśli na dekolcie będzie ściągacz krzyżujący się między piersiami, twoja szyja będzie się wydawała dłuższa.

Krok 5
Jak zmniejszyć piersi? Załóż wełnianą kamizelkę z wycięciem w kształcie litery V, a pod nią delikatną bluzkę z prostym dekoltem i rękawkami. Pamiętaj o łączeniu kolorów. To, co pod spodem, powinno być jaśniejsze.

Krok 6
Jak się malować do pracy? To żaden problem w porównaniu z tym jak się ubrać do pracy, mając duży biust. Najlepiej jeśli założysz żakiet z wąskimi klapami na jeden guzik. Optyczne zmniejszanie piersi bedzie naprawdę skuteczne.

 

Zobacz również: 8 sposobów, aby uzdrowić Twój dom: feng-shui

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze