Druga broda - jak się jej pozbyć?

Dwie brody to podwójny problem. O jedną możemy jeszcze jakoś zadbać, ale dwie to już katastrofa. Nie wolno się jednak poddawać. Oczywiście lepiej zapobiegać pojawieniu się drugiego podbródka niż później z nim walczyć, ale są pewne sposoby, które mogą nam pomóc pozbyć się tego niezbyt atrakcyjnego fragmentu ciała.

Krok 1
Po pierwsze, profilaktyka. Jeśli jeszcze nie masz drugiej brody, zrób wszystko żeby się nie pojawiła. Przede wszystkim musisz utrzymywać prawidłową postawę ciała. Nie garb się i nie chowaj głowy w ramionach. Ściągnij łopatki, podnieś głowę i chodź prosto.

Krok 2
Odpowiednia pozycja podczas snu również jest niezmiernie ważna. Zamiast grubej poduszki, wybierz płaskiego jaśka lub specjalny wałek. W przeciwnym wypadku broda będzie opadała na klatkę piersiową, mięśnie zwiotczeją, a podbródek straci sprężystość.

Krom 3
Jeśli masz już drugą brodę, możesz z nią walczyć w gabinecie kosmetycznym. Profesjonalistka wykona specjalny masaż, który spowoduje drenaż i stymulację mięśni twarzy i szyi. Twoja skóra będzie wygładzona i napięta.

Krok 4
Druga broda – jak się pozbyć tego cuda? Pomóc mogą fale radiowe, dzięki którym włókna kolagenowe są odbudowywane, co znacznie poprawia owal twarzy. Przy okazji zmarszczki są wygładzane, a blizny stają się mniej widoczne.

 

Zobacz również: 7 sposobów, aby wychować szczęśliwe dziecko

Podziel się:

Przeczytaj także: