Rude włosy - komu pasują?

Rude włosy są dla kobiet odważnych. Nie oszukujmy się, taka czupryna zawsze wejdzie do sali przed tobą, najpierw wszyscy popatrzą na czerwone kosmyki, dopiero później na ich właścicielkę. Wiele pań ma ochotę przefarbować się na rudo, ale nie wszystkim ten żywy kolor pasuje. Sprawdź, czy ty powinnaś zdobyć się na takie szaleństwo.

Rude włosy – dla kogo?Ruda czupryna najpiękniej prezentuje się u osób, które mają wyraziste rysy, ciemną oprawę oczu i porcelanową cerę. Nieziemsko wyglądają rude, miękko opadające loki. Oczywiście włosy muszą być zdrowe, bo w przeciwnym wypadku, po co ściągać na nie uwagę.

Farbowanie na rudoZ farbowania na rudo na pewno powinny zrezygnować panie, u których często pojawia się zaczerwieniona cera i zapalenie spojówek. Rude kobiety powinny także mieć śnieżnobiały uśmiech. Jeśli masz słabe i cienkie włosy również powinnaś zrezygnować z podkreślania ich czerwienią, będą wyglądały jeszcze mizerniej.

Dla kogo rude włosy?Rude włosy — komu pasują? Są dla pań pięknych, które zawsze chcą wyglądać ponętnie i przyciągać spojrzenia. Trzeba jednak pamiętać, że rude włosy bardzo szybko tracą kolor i trzeba je farbować dość często, co może się skończyć przesuszeniem czupryny.

 

Zobacz również: Najlepsze i najgorsze ubrania dla każdego typu sylwetki

Podziel się:

Przeczytaj także: