Rude włosy - makijaż

Posiadaczki rudych włosów mają tę przewagę, że bardzo długo, nawet mimo wieku zachowują naturalność i dziewczęcy urok. Ognisty kolor włosów, piegi i co się często zdarza przy tym typie urody – zachwycająca zieleń oczu, sprawia, że całość stanowi niesamowite i piękne połączenie. Powstaje tylko pytanie, jak się malować, aby nieumyślnie nie zepsuć tego uroku złym makijażem?

 
Modny makijaż to taki, który idzie w zgodzie z panującymi trendami, a jednocześnie nie jest zbyt ciężki. Poza tym musi być dopasowany do indywidualnych cech jego posiadaczki.
 
Makijaż dla rudowłosej
 
Niewskazane jest użycie czarnej kredki do oczu, bo efekt, jaki uzyskamy przy jej pomocy może być zbyt ciężki i skutecznie postarzyć, a tego przecież nie chcemy. Rudowłose panie zdecydowanie lepiej wyglądać będą używając do makijażu kredki w kolorze brązu. Tym samym odcieniem warto też podkreślić brwi.
 
Jak zrobić ładny makijaż?
Wieczorowy makijaż będzie wyglądał spektakularnie, jeśli użyjemy cieni do powiek w kolorze bordo czy ciemnego brązu. Co ciekawe, dobrze wyglądać będą także barwy zieleni oraz śliwkowy fiolet. Na dzień wybierz kolory koralowe i beże. Będą wyglądać naturalnie i wysubtelnią rysy.
 
Włosy rude wbrew pozorom stwarzają duże pole do popisu w sferze makijażu, więc do dzieła!

Zobacz również: Sprawdzone sposoby na szybkie spalanie kalorii

Podziel się:

Przeczytaj także: