Mąż Scarlett Johansson chce adoptować dziecko

Podczas gdy Scarlett Johansson pozuje do reklamy Mango w seksownej bieliźnie i ani w głowie jej macierzyństwo, jej mąż, również aktor, Ryan Reynolds przynajmniej w wywiadzie dla magazynu „Glamour” na poważnie myśli o powiększeniu rodziny.24-letnia Scarlett i 32-letni Ryan pobrali się w zeszłym roku w Kanadzie. Ich ślubowi nie towarzyszyły lampy paparazzich i była to bardzo prywatna i zamknięta dla mediów ceremonia. Rok po ślubie para nie myśli jeszcze o biologicznym potomstwie, ale przygotowuje się do adopcji. Jednak brytyjskie media, jak np. dziennik „Daily Mail”, przypuszczają, że na dziecku o wiele bardziej zależy Ryanowi niż samej Scarlett. Gwiazda filmu „Między słowami”, zdaje się, jest bardziej skoncentrowana na karierze i sesjach zdjęciowych, np. dla kampanii reklamowej hiszpańskiej sieciówki Mango. (Relacja z sesji na filmie powyżej). Johansson zastąpiła w roli twarzy Mango Penélope Cruz, z którą grała też w filmie „Vicky Christina Barcelona”.

W wywiadzie dla „Glamour” mąż aktorki, którego ostatnio mamy okazję oglądać w filmie z Sandrą Bullock„Małżeństwo mimo woli”, przyznał, że zamierza iść w ślady swojego brata, który właśnie adoptował dziecko. Przyznaje, że od dawna myśli o adopcji.
– Jest tyle dzieci na świecie potrzebujących rodziców, że nie widzę powodów, dla których miałbym nie rozważać adopcji – mówił.

Zobacz również: Sprawdzone sposoby na szybkie spalanie kalorii

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze